Mida arvavad meie kliendid!!!

Uskaltauduin kulmien kestopigmentointiin!!!!!
Sitten katsoin Alvinen Permanent Make up sivuilta hänen portfoliotaan ja ihastuin. Tiesin että, jos menisin hänelle kulmien kestopigmentointiin olisin hyvissä käsissä...........................
Sen tässä olen huomannut, että kestopigmentointi helpottaa kovasti jokapäiväistä elämää. Aamulla katsoo heti peiliin hiukan pirteämmän oloinen eskariopettaja. Jotenkin tunnen itseni myös huolitellumman näköiseksikin :)
lue lisä: http://kauniimpaakuinkoskaan.blogspot.com/2019/02/uskaltauduin-kulmien-kestopigmentointiin.html"Olen aastaid mõelnud püsimeigi peale ja otsinud pikalt usaldusväärset tegijat, kelle käekiri mulle sobiks, eesmärgiks loomulikku püsimeik. Ripsmetehnikuna olen näinud mitmeid untsu läinud püsimeike ja võin julgelt öelda, et õige meistri leidmine on keeruline. Nüüdseks olen käinud Alvine juures mitmeid kordi püsimeigi hoolduses ning olen kulmu kuju ja värviga väga rahul. Kui soovid head meistrit siis võin Alvinet rahuliku südamega soovitada.”

AlvineIgale kliendile tehakse vastavalt tema soovidele, näojoontele, nahaalatoonile sobiv püsimeik. Enda töös kasutame kvaliteetseid pigmente, mis on heakskiidetud ja testitud Saksamaa CTL®-laboris.Pigmendid on stabiilsed ja püsivad nahas ilusad.
Pigmendi sertifikaadid: 
Vegan, SterileR, Made in the USA, CPNP registered, EU complance, No animal testing, BVL registered